Про проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА» » Всеукраїнська громадська організація «Освітній простір»

Головна

Зворотній зв'язок
 

Популярні матеріали

 
   
  


МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

07     03       2012  
№       269

                                                       

Про проведення Міжнародного
учнівського конкурсу юних
істориків «ЛЕЛЕКА»

 

         На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та  спорту  України від 2 лютого 2012 року № 98 «Про затвердження Правил проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 лютого  2012 року  за № 257/20570, підтримуючи ініціативу Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір», на підставі листа цієї організації від 14 січня 2012 року № 3 «Про підтримку проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА», з метою популяризації історичних знань  серед учнівської молоді для пізнання власної  історії  в контексті загальносвітової та налагодження міжнародної співпраці у сфері вивчення історії

НАКАЗУЮ:

        1. Проводити щорічно Міжнародний учнівський  конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА» (далі – Конкурс).
        2. Підтримати пропозицію Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір» щодо проведення  Конкурсу на їх базі, зокрема: забезпечення його організації та координації діяльності регіональних координаторів та осередків в інших державах.
         3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти                        (Єресько О. В.), департаменту професійно-технічної освіти (Супрун В. В.), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.)  сприяти  Всеукраїнській громадській організації «Освітній простір» в організації проведення Конкурсу та участі у ньому учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.
         4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій сприяти педагогічним колективам загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів в організації  проведення Конкурсу.
         5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

  

Заступник Міністра

   Б.М.Жебровський

ПРО КОНКУРС "ЛЕЛЕКА"
 

Вітаємо Вас

ЛОГІН *:
ПАРОЛЬ *:
     
Реєстрація нового користувача